MB Finanse - o firmie


Postaw na doświadczenie
Rzetelność, szczerość
i profesjonalna pomoc.

Witamy Państwa na stronie internetowej MB Finanse. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa kredytowego i leasingowego od 15 lat.

Wychodzimy z założenia, że w dzisiejszych czasach informacja jest majątkiem. Osoba posiadająca wiedzę i będąca na czasie posiada pewien rodzaj kapitału. Dlatego, służąc naszą informacją, chcemy pomnażać majątek naszych klientów. Wychodzimy z założenia, że oszczędności to nie tylko wysoko oprocentowana lokata bankowa, ale również nisko oprocentowany kredyt (czy to kredyt mieszkaniowy, gotówkowy czy inwestycyjny).

Współpracując z nami mogą Państwo wybierać spośród ofert kredytowych wszystkich czołowych polskich banków. Gwarantujemy przy tym minimum formalności, szybkie decyzje kredytowe oraz przyjemną, partnerską obsługę.

NASZA OFERTA     KONTAKT

Zajmujemy się pełną obsługą procesów kredytowych, począwszy od weryfikacji zdolności kredytowej, wybór i negocjowanie z bankiem najlepszej oferty finansowej, aż po końcowe uruchomienie środków.

Dzięki pracy ze mną, moi Klienci mogą zaoszczędzić sporo czasu potrzebnego na gromadzenie i wypełnianie wniosków kredytowych, a także pieniądze, ponieważ umowy kredytowe, które negocjuję, mają znacznie lepsze warunki od tych uzyskiwanych bezpośrednio w okienku bankowym. Jeśli więc potrzebujesz gotówki na dom, mieszkanie, inwestycje czy jakiś dowolny inny cel – zapraszam do współpracy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta.
  • Działamy szybko i sprawnie.
  • Gwarantujemy pełną poufność.
  • Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza!

Żyje się za pieniądze, ale nie warto żyć dla pieniędzy.

Nicolas de Chamfort

ul. Henryka Sienkiewicza 18
Piotrków Trybunalski